Vítězem ceny Bo Bedre Design Award 2022: svítidlo Oneline od Fritz Hansen

Tři časopisy o bydlení a designu (BO BEDRE, Bolig Magasinet a Scandinavian Living) spojily před devíti lety své síly a každý rok vyhlašují DESIGN AWARDS. Oceňují mimořádné počiny v dánském designu.
Letošním vítězem ceny Bo Bedre Design Award 2022 v kategorii osvětlení se stalo závěsné svítidlo Oneline dánské ikonické značky Fritz Hansen. Porota svítidlo ocenila jak z hlediska designu, tak technologie.

 

Minimalistické svítidlo Oneline je prvním návrhem Kaspera Kjeldgaarda pro společnost Fritz Hansen. Jeho design je detailně propracovaný s jasnými odkazy na mistra Poula Kjærholma, ale zároveň s jasnými otisky Kaspera Kjeldgaarda. Kasper úspěšně experimentoval s hmotností, s rotací a také s možností otáčení svítidla o 360 stupňů.

Výsledkem je detailně propracované elegantní svítidlo se stmívatelnou LED technologií, které můžete mít ve třech krásných povrchových úpravách. Navštivte produktovou stránku.
Gratulujeme značce Fritz Hansen, kterou je nám ctí zastupovat na českém i slovenském trhu, k získání ceny Bo Bedre Design Award.
Objevujte Fritz Hansen zde

Náš tip pro architekty a designéry

Chcete navázat spolupráci a vyzkoušet produkty Fritz Hansen ve vašich projektech?
Jsme připraveni vám poskytnout maximální podporu. Od 3D modelů, přes garanci projektu až po vzorky, katalogy a školení přesně na míru.

Kontaktujte: Pavla Preissová, E: pavla@designum.cz, M: +420 777 204 244

 

Přihlášení k newsletteru