Poznejte podzimní kolekci značky Eva Solo

Podzimní kolekce dánské značky Eva Solo přináší prémiové bytové doplňky a elegantní kuchyňské potřeby. Ponořte se do přitažlivosti nové barvy a zútulněte každý kout vašeho domova.

Stolet krásného skandinávského designu

Společnost Eva Solo A/S byla založena před více než 100 lety. Dnes společnost řídí a vlastní Jan Engelbrecht, který představuje čtvrtou generaci rodiny zakladatele. Janova matka se jmenuje Eva a její otec, tedy Janův dědeček, je jedním ze tří bývalých generálních ředitelů společnosti. Právě Evino jméno inspirovalo název společnosti.

Osobité a čisté designové návrhy v mnoha ohledech odrážejí vývoj, který proběhl v moderní domácnosti. Výchozím bodem bylo funkční, vysoce kvalitní kuchyňské náčiní pro skandinávské hospodyňky – příkladem je stroj na krájení chleba a masa z roku 1952. S nástupem žen na trh práce v Eva Solo vyvíjeli nástroje, které usnadňovaly život v kuchyni. V sedmdesátých letech, kdy se staly módou otevřené kuchyně, byli první společností, která vyráběla kuchyňské vybavení, jež bylo dostatečně stylové, aby se dalo vystavit na odiv. Design a funkce jdou ruku v ruce.

V souladu se svou dlouhou historií je dnes Eva Solo známá funkčním a vysoce kvalitním designem svých výrobků. Vyrostli v moderní, inovativní a mezinárodní designovou společnost s přibližně 60 zaměstnanci. Sídlo firmy se nachází nedaleko Kodaně, ale výrobky Eva Solo se prodávají po celém světě.

Objevte podzimní kolekci: www.evasolo.com/en/inspiration/news/novelties/

Youtube kanál Eva Solo

Náš tip pro prodejce

Chcete navázat spolupráci a vyzkoušet produkty Eva Solo ve vašich projektech?

Kontaktujte: Pavla Preissová, E: pavla@designum.cz, M: +420 777 204 244

Přihlášení k newsletteru